gov.ua
   Державні сайти України
     

Заболотівська селищна рада
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

               

X

  ::  Вхід для адміністратора сайтуЛогін:    
   
Пароль:    
   
  

 

ПРО  ЦЕНТР  НАДАННЯ  АДМІНІСТРАТИВНИХ  ПОСЛУГ

 Центр надання адміністративних послуг - це постійно діючий структурний підрозділ селищної ради, утворений відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги”, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону (отримання дозволу, витягу, сертифіката, висновку, посвідчення та інших документів, реєстрація тощо). Адміністративна послуга надається за зверненням фізичної або юридичної особи (суб’єкта звернення).

Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в центрі надання адміністративних послуг звертається до адміністратора - посадової особи селищної ради (адміністратор ЦНАП), яка організовує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Результатом адміністративної послуги є адміністративний акт – це прийняте суб'єктом надання адміністративної послуги рішення індивідуальної дії, спрямоване на набуття, зміну чи припинення прав та обов'язків фізичної або юридичної особи.