gov.ua
   Державні сайти України
     

Заболотівська селищна рада
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

               

X

  ::  Вхід для адміністратора сайтуЛогін:    
   
Пароль:    
   
  

 

НОВИНИ  ТА  ОГОЛОШЕННЯ

    Центр надання адміністративних послуг продовжує свою роботу в умовах воєнного стану
  

У цей складний для країни і кожного з нас час центр надання адмінпослуг продовжує працювати! Зайве пояснювати, що воєнний стан та активні бойові дії суттєво вплинули на можливість виконувати наші повноваження у повному обсязі. Так надання більшості адміністративних послуг призупинено, подовжено терміни надання інших адмінпослуг, але важливо, що всюди де це можливо, наші адміністратори роблять усе можливе, аби допомогти вам у вирішенні тих чи інших питань.

Детальніше про роботу центру в умовах воєнного стану в наступному відео сюжеті.

. . .

   18:44   ::   12.04.2022   У ЦНАПі розпочато прийом документів для компенсації витрат на комунальні послуги за надання житла внутрішньо переміщеним особам
  

Для отримання компенсації, власнику житла потрібно розмістити оголошення про наявне безкоштовне житло на веб-сайті Прихисток, а також подати заяву з інформацією про розміщених осіб до ЦНАПу територіальної громади. ⠀ Компенсацію зможуть отримати всі громадяни України, які прихистили у своєму помешканні переселенців з областей, де ведуться бойові дії. Компенсація за комунальні послуги буде надаватись громадянам, які є власниками житла і безплатно розміщували у себе переселенців, які рятували своє життя від війни. Розмір компенсації становитиме 14,77 за одну людину на добу. Тобто, в місяць максимальна сума може становити до 457 грн за кожного прийнятого переселенця. Точна сума залежатиме від кількості прийнятих біженців та кількості днів, які вони провели у господаря вдома. Власник житла, в якому проживають внутрішньо переміщені особи, ОСОБИСТО звертається у ЦНАП із наступними документами: - копія 1, 2, 11 (сторінка з пропискою) сторінок паспорта та ідентифікаційного номера (для ID-карти – копія карти з двох сторін та довідки про реєстрацію місця проживання); - копія документа про право власності на житло, в якому розміщуються внутрішньо переміщені особи; - реквізити рахунку, на який буде зарахована компенсація.
. . .

   15:52   ::   31.03.2022   На період дії воєнного стану послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання не будуть надаватися
  

На період дії воєнного стану, встановленого Указом Президента України від 23 лютого 2022 року, відповідно до вимог ст. 12 ЗУ “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання не будуть надаватися.
. . .

   15:02   ::   04.03.2022   Щодо строків надання адміністративних послуг
  

Відповідно до статті 64 Конституції України, статей 12-1, 20 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та строки видачі дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.
. . .

   14:55   ::   04.03.2022


1   2   3       >>


          Пошук          

X

  ::  Пошук послуг